Ziraat bankası personel alımı sınavı başvuru kılavuzu 2012 son başvuru tarihi
Tarih: 29 Mayıs 2011 Yorum: 1
Reklamlar
FaceBook ta paylaş

Ziraat bankası bugün yeni sınav açtı, sınavda aranılan şartlar ve dahasını yazının devamında bulabilirsiniz.

T.C ziraat bankası personel alımı ilanı hakkında yorumlarınızı sayfanın alt kısmına yazabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 13 Haziran 2011 Pazartesi

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

Ziraat Sigorta A.Ş.

Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.

1200 servis görevlisi alınacak
İşte başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan,

Kamu haklarından mahrum bulunmayan,

Affa uğramış dahi olsa, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olan,

Bankalar Kanunu’na göre Bankalarda çalışması yasaklanmamış olan,

İşin gerektirdiği sağlık koşullarına sahip olan ve yurdun her yerinde devamlı görev yapmasına engel bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgeleyen,

Bankamızın daha önceki işe alım süreçlerinin mülakat aşamasında elenmemiş olan,

01.01.1984 ve sonrası doğumlu olan, Erkek adaylar için, işe alım tarihi itibarıyla askerlik görevini yapmış veya en erken 30.06.2012 tarihine kadar erteletmiş olan ya da askerlikle ilişkisi bulunmayan,

(Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 31.08.2011 tarihi itibariyle terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir)

Resmi dairelere, özel kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmayan veya mecburi hizmet borcunu ödemeyi kabul etmiş olan,

Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren aşağıdaki bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerin bu bölümlerinden mezun veya 31.08.2011 tarihi itibarıyla mezun olabilecek durumda olan (Henüz mezun olmamış adayların Bankamızda göreve başlayabilmeleri için en geç 31.08.2011 tarihinde mezun olduklarını belgelemeleri gerekmektedir.)
adaylar başvuruda bulunabilirler.
Formda beyan edilen özgeçmiş bilgilerinin sınav başvuru koşullarına uymaması durumunda başvurunuz sistem tarafından engellenecektir.
Aranan nitelikleri taşımadığı veya gerçeğe aykırı beyanda bulundukları tespit edilen adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Yanlış bilgi veren veya bazı bilgileri gizlediği anlaşılan aday, bundan doğacak sorumlulukları peşinen kabul etmiş sayılır ve gerçek dışı beyanla işe alımdan dolayı Banka’nın uğrayabileceği her türlü zarardan sorumlu olur.


Google Plus: Benimyazim

Etiketler:


  1. Yorum Var“Ziraat bankası personel alımı sınavı başvuru kılavuzu 2012 son başvuru tarihi”

  2. bahtsız diyor ki:

    Bu nasıl iş devlet yaş sınırı kalktı diyor ama gelgörki hala şu tarih doğumlu olması diyerek ilan veriyorlar anlaşılır gibi değil kimsenin kimseden haberi yok ya kppss koyacak ya yaş koyacaklar.Pek i78-79- 80-81-82-83 lü olup şartları taşıdığı halde işsiz olanlar onlar ne olacaklar genç yaşta onlar yaşlandılar mı?

Yorum Yazin, Fikrinizi Paylasin. Sessiz Kalmayin..Yazinn..

Yorumlar kullanicilarin kendi gorusleridir, yazilan hicbir yorumdan benimyazim.com sorumlu tutulamaz.
Dikkat ! Yorum Kurallari
1-Tamami buyuk harfle yazilan yorumlar onaylanmaz,
2-Yaziya baslarken buyuk harf yazi bittiginde nokta kullanilir, bu kurala uymayan yorumlar onaylanmaz,
3-Yazi icinde kisaltma yapilamaz, ornek olarak; telfn > Telefon, mrb > Merhaba, gibi,
4-Baska kisi veya kurumlar hakkinda asagilayici ve hakaret seklinde yazilan yorumlar onaylanmaz,
2010-2014 Benimyazim.Com Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [benimyazimcom@gmail.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç bir hafta (7 gün) Gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.
Sitemap - Gizlilik Politikası- İletişim


© Tüm Hakları Saklıdır - Kaynak belirtmeden alıntı yapılamaz!