Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur eşleşmeleri

Ziraat türkiye kupası 2. tur beşiktaşın rakibi kim, beşiktaş kimle eşleşti, ziraat türkiye kupası 2. tur eşleşmeleri, türkiye kupası 2. tur maçları ,
Ziraat Türkiye kupası 2. tur eşleşmeleri bugün istanbulda çekilen kura sonucu belirlendi, 25, 26 ve 27 eylül 2012 tarihlerinde oynanacak olan ziraat türkiye kupası 2. tur müsabakalarında takımların takipleri çekilen kura ile belirlendi.

Beşiktaş ziraat türkiye kupası 2. turda niğdespor ile eşleşti, müsabaka niğde de oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur eşleşmeleri

K. Maraşspor – Sakaryaspor
Alanyaspor – Yeni Malatyaspor
Tokatspor – Hatayspor
Anadolu Selçukluspor – Pendikspor
İskenderun Dç Spor – Ofspor
Eyüpspor – Ünyespor
İnegölspor – Giresunspor
Tarsus İdmanyurdu – Sarıyer
Çamlıdere Şekerspor Aş – İst. Güngörenspor
Gaziosmanpaşa – Bayrampaşa
Çankırıspor – Nazilli Belediyespor
Kdç Karabükspor – Gümüşhanespor
Sancaktepe Bld. Spor – Kayserispor
Bandırmaspor – Kilimli Bld. Spor
Çorum Bld. Spor – Adana Demirspor
Balıkesirspor – İskenderunspor 1967
Muğlaspor – Tki Tavşanlı Linyitspor
Fethiyespor – Cizre Basraspor
Niğde Bld. Spor – Beşiktaş
Mke Ankaragücü – Iğdır Üniversitesi Spor
Orhangazispor – İstanbul Bbsk
Turgutluspor – Belediye Bingölspor
Ümraniyespor – Kayseri Erciyesspor
Adanaspor – Erzurum Bş Bld. Spor
Tekirova Bld. Spor – Altay
1461 Trabzon – Belediye Vanspor
İstanbulspor – Kasımpaşa
Denizlispor – Dardanelspor
Arsinspor – Bucaspor
Boluspor – Yimpaş Yozgatspor
Kastamonuspor – Orduspor
Manisaspor – Kayseri Şekerspor
Kadirlispor / Kilis Bld. Spor – Şanlıurfaspor
Medical Park Antalyaspor – Menemen Bld. Spor
Karaman Bld. Spor – Bozüyükspor
Samsunspor – Sivas 4 Eylül Bld. Spor
Ankara Demirspor – Sanıca Boru Elazığspor
Gaziantep Bş Bld. Spor – Keçiörengücü
Darıca Gençlerbirliği – Kırklarelispor
Mersin İdmanyurdu – Siirtspor
Batman Petrolspor – Körfez Futbol Kulübü
Kızılcahamamspor – Kütahyaspor
Diyarbakır Bş Bld. Spor – Çaykur Rizespor
Göztepe – Gölcükspor
Patnos Gençlik Spor – Kartalspor
Torku Konyaspor – Kırıkhanspor
Trabzon Kanuni Fk – Sivasspor
Tepecikspor – Beylerbeyispor
Dersimspor – Gençlerbirliği
Gaziantepspor – Emrespor
Kocaelispor – Karşıyaka
Polatlı Bugsasşpor – Silivrispor
Uşak Bld. Spor – Denizli Belediyespor
Akhisar Belediyespor – Aydınspor 1923

Tags: , , ,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*